Sesebuah Kilang · untuk dijual · Shah Alam

Kilang Sesebuah untuk Dijual di Shah Alam, 32,437 kaki persegi

RM 17,000,000

Saiz32,437 kaki persegi
Harga sekaki persegiRM 524 sk
Bekalan elektrik200A
Beban lantai2 tan/m²
Imej perwakilan, bukan unit sebenar: Kilang
Imej perwakilan, bukan unit sebenar

Tentang unit ini

Sebuah kilang sesebuah seluas 32,437 kaki persegi untuk dijual di Shah Alam pada harga RM 17,000,000. - Keluasan binaan 32,437 kaki persegi - Bekalan elektrik 200 A - Beban lantai 2 tan setiap meter persegi - Pajakan Dengan bekalan elektrik 200 A dan beban lantai 2 tan setiap meter persegi, bangunan ini sesuai untuk pembuatan ringan hingga sederhana, pemasangan dan penyimpanan. Lawatan melalui temu janji dengan Jason Low.

Semua spesifikasi

Status
Tersedia
Urus niaga
Untuk dijual
Jenis
Kilang
Kawasan
Shah Alam
Lokasi
Shah Alam
Keluasan binaan
32,437 kaki persegi
Bekalan elektrik
200A
Beban lantai
2 tan/m²
Pegangan
Pajakan
Harga sekaki persegi
RM 524 sk
Disiarkan
2026-10-09
Kemas kini
2026-10-22

Tentang Shah Alam

Shah Alam ialah bandar industri paling matang di Lembah Klang dengan estet seperti HICOM Glenmarie dan Kota Kemuning.

Panduan kawasan industri Shah Alam → · Semua senarai kilang →

Unit serupa di Shah Alam

Butiran daripada pemilik atau sumber senarai dan boleh berubah; Jason Low mengesahkan ketersediaan, harga dan spesifikasi sebelum lawatan.